Belgrade Beer Fest 2024 – program i satnica za sve tri bine. Birajte pažljivo!

BELGRADE BEER FEST počinje sutra! Objavljene satnice svih nastupa

Najveći regionalni festival muzike i piva u organizaciji Skymusic i pod pokroviteljstvom grada Beograda – Belgrade Beer Fest, počinje sutra na Ušću i trajaće do nedelje, 23. juna.

U svom 21. izdanju, omiljena manifestacija beograđana, okupiće vise od 50 izvođača, a pored 3 muzičke bine (Main stage, Electro stage i Riff stage), posetioci će i ove godine moći da uživaju u različitim ukusima najpopularnijeg alkoholnog pića na svetu. Najveći fanovi piva neka se dobro spreme, jer za ovogodišnje izdanje, ponuda sadrži 302 vrste piva – od velikih pivskih brendova do bogate ponude različitih vrsta kraft piva.

U nastavku pogledajte detaljan program i satnicu na svakoj od pomenute tri bine.

Main Stage – program i satnica

Kao headlineri na glavnoj bini najavljena su velika imena domaće muzike, među kojima su Beogradski Sindikat, Dubioza Kolektiv, Električni Orgazam, Ju Grupa, Kerber, Sunshine, Galija, Osvajači, Kanda, Kodža i Nebojša, Smak +, S.A.R.S, Jarboli, Love Hunters i mnogi drugi.

Četvrtak, 20. jun:

  • 19.45h Jarboli
  • 21.00h Galija
  • 22.30h Dubioza Kolektiv
  • 00.15h Love Hunters

Petak, 21.jun

  • 19.45h Kanda, Kodža i Nebojša
  • 21.00h S.A.R.S.
  • 22.30h Beogradski Sindikat
  • 00.30h Sunshine
  • 01.45h Bojan Ristić House Trumpet
Jarboli Kontakt 2024.
Jarboli // foto: Iva Tanacković

Subota, 22.jun

  • 19.45h Del Arno Band
  • 21.00h Smak +
  • 22.15h Električni Orgazam
  • 23.30h Kerber
  • 01.00h Goblini

Nedelja, 23.jun

  • 19.45h Let 3
  • 21.00h Osvajači
  • 22.15h YU Grupa
  • 23.30h Neverne Bebe
Električni orgazam mts dvorana 2023.
Električni orgazam // foto: Iva Tanacković

Riff Stage – program i satnica

Posetioci će moći da uživaju i u alternativnom zvuku najperspektivnijih domaćih bendova na Riff stageu.

Četvrtak, 20.jun

  • 20.00h Plus 1
  • 21.00h Killo Killo Banda
  • 22.20h Stomp!
  • 23.20h The Bite
  • 00.20h SMF

Petak, 21.jun

  • 20.00h They drive by night
  • 21.00h Daze
  • 22.00h Gazorpazorp
  • 23.00h Turbo Trans Turisti
  • 00.00h Šajzerbiterlemon
  • 01.00h Proto tip
Gazorpazorp - Hali Gali 2020.
Gazorpazorp // foto: Iva Tanacković

Subota, 22.jun

  • 20.00h Yankee Trio
  • 21.00h Dram
  • 22.00h Senshi
  • 23.00h Šaht
  • 00.00h Epilog

Nedelja, 23.jun

  • 20.00h Bunt bendovi (Đirika, Mihailo Tatić, Mali Demon)
  • 21.40h Škofja Loka
  • 22.40h Zbogom Brus Li
  • 23.40h Township Rebellion
  • 00.40h Recover
Zbogom Brus Li // foto: Iva Tanacković
Zbogom Brus Li // foto: Iva Tanacković

Electro Stage – program i satnica

Na Electro stage nastupaće najpoznatija imena domaće elektro scene.

Četvrtak, 20.jun

  • 20.30h Timbe
  • 22.30h Rahmanee & Wikluh Sky
  • 00.30h Euphorics & Edge MC

Petak, 21.jun

  • 21.00h Mancha
  • 23.30h Dejan Milićević
  • 01.30h Peter Portman

Subota, 22.jun

  • 21.00h Boško Baloš
  • 23.00h Marko Nastić
  • 01.00h Vladimir Dragaš

Nedelja, 23.jun

  • 20.30h Kacansky & Solence
  • 22.30h Lea Dobričić
  • 00.30h Kacansky & Solence
Belgrade Beer Fest 2024 - banner
Belgrade Beer Fest 2024 – banner

Ulaznice za Belgrade Beer Fest mogu se nabaviti putem sajta efinity.rs, aplikacije eFinity, na blagajnama Beogradske arene i Doma omladine Beograda, kao i u TC Rajićeva (I sprat) i na više od 1.000 Moj kiosk objekata širom zemlje.

Novo na Ptičici

Zapratite Ptičicu